Reksio Wiki
Advertisement
City of Secrets Mosaic

Zostanie wydana przez

Aidem Media

Pełny tytuł

Reiner Kniza's City of Secrets 2: Mosaic.

Wydana na

iPodTouch, iPad, iPhone,

Skrócony tytuł

Mosaic

Reiner Knizia's City of SeCrets: Mosaic (Mozaika) - gra logiczno-zręcznościowa związana z premierą przyszłej gry Aidem Media Reksio - Miasto SeKretów 2. Została wydana na iPoda Touch, iPada, iPhona, zostanie na Androida i, być może, Windowsa.

Informacje[]

  • Jest to trzeci, ostatni dodatek przedpremierowy. Nie jest to jednak ostatni dodatek - powstają dalsze dodatki związane z innymi epizodami.
  • Nie posiada on fabuły.
  • Projektował ją Reiner Knizia.

Opis[]

Szczurze Królestwo... Ponure miejsce, rządzone przez najrówniejszego z równych;  Wielkiego Szczura. Strażnicy uzbrojeni po zęby, telebimy, propaganda and i pułap dzielący Królestwo na pół. Uciskani obywatele pod stałą inwigilacją oczekują z niecierpliwością bohatera, który uwolni ich z bezlitosnych szponów prawa. Czy jest jeszcze nadzieja? Czy nadejdzie czas, gdy uciskani powstaną? Nie mamy pomysłów, zresztą to nieważne dla tej gry. Ale musisz przyznać, że był to intrygujące wprowadzenie.

Aidem Media i Reiner Knizia dumnie prezentują nową grę, w klimacie gry City of Secrets, która zmusi Twe szare komórki do odrobiny ciężkiej pracy. Wiele łatwych do nauczenia zasad będących początkiem intrygującego wyzwania, które, z każdym poziomem, będą coraz bardziej wymagające. Zadanie wygląda na błahostkę; po prostu odczujesz pustkę w miejscu prawidłowych kolorów. Wygląda na błahostkę, ale 36 starannie zaprojektowanych poziomów zapewni długie godziny gry nawet dla najbardziej doświadczonych graczy. I długie godziny rozrywki.

  • Jasne i łatwe do zrozumienia zasady
  • Zaprojektowane dla entuzjastów gier logicznych
  • Precyzyjnie podzielone trudnościowo poziomy that, które ustysfakcjonują zarówno nowych, jak i doświadczonych graczy

36 fachowo zaprojektowanych poziomów podzielonych na 2 kategorie

Screeny

Advertisement