Reksio Wiki
Advertisement

Reiner Knizia's City of Secrets Skyline - gra logiczno-zręcznościowa związana z premierą przyszłej gry Reksio - Miasto SeKretów 2. Została wydana na iOS (iPhone, iPad oraz iPod) i Android w trzech wersjach językowych - angielskiej, niemieckiej i polskiej.

City of Secrets Skyline
Skyline.jpg

Wydana przez

Aidem Media

przeznaczona na

iPhone, iPod, Android, Mac oraz PC(zgodnie z informacjami na oficjalnej stronie Aidem Media)

języki

angielski, niemiecki, polski

pełny tytuł

Reiner Kniza's City of Secrets Skyline

oficjalny skrócony tytuł

Skyline

Informacje[]

  • Ta gra nie ma żadnej fabuły.
  • Za ukończenie gry otrzymujemy specjalny "sekretny kod" do gry Miasto SeKretów 2.
  • Stanowi ona element kampanii marketingowej związanej ze wspomnianą wyżej grą.
  • Gra została wydana 3 lutego 2012 roku.
  • Wersja na iPoda kosztuje 0,99$ - około 3 złotych.
  • Projektował ją Reiner Kniza.
    1.jpg
  • Gra zostanie wydana na PC.
  • W grze jest dostępnych 5 darmowych wskazówek. Można dokupić wskazówki w paczkach po 15 lub 50 wskazówek.

Opis[]

Miasto Sekretów ma więcej tajemnic i ukrytych miejsc, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. W głębi ziemi, w opuszczonej kopalni jest bardzo stara i, trzeba przyznać, dość dobrze zaprojektowana brama. Za nią znajduje się... Cóż, to sedno problemu - nikt nie wie, czego strzeże wspomniana brama, ponieważ jej mający bzika na punkcie bezpieczeństwa twórca postanowił zabezpieczyć ją wielopoziomową zagadką. Staw czoła starożytnemu wyzwaniu i zobacz, co czeka na Ciebie w Mieście SeKretów 2!

Reiner Knizia i Aidem Media, by świętować wydanie Miasta SeKretów 2, przedstawia Państwu Skyline.Nową i odświeżoną wersje popularnej gry planszowej, zaprojektowanej, by pasowała do stylu Miasta SeKretów.

Przejrzyste i łatwe do zrozumienia zasady. Wciągające wyzwanie dla wszystkich miłośników łamigłówek logicznych. 56 trudnych poziomów, podzielonych na 4 kategorie. Nagroda specjalna, do wykorzystania w niewydanym Mieście SeKretów 2 .

Ten produkt nie był testowany na zwierzętach. Podczas procesu produkcji ani bataty nie zostały ranne, ani żadne inne warzywa... ani owoc... OK, przyznaję: ktoś został ranny - jeden programista miał wyciek z nosa, bardzo irytujące.

Advertisement