Reksio Wiki
Advertisement

Krzysztof Hrynkiewicz - (pseudonimy: Szalony Kapelusznik, Pan Kapitan) scenarzysta gier z Reksiem i wielu innych gier, kierownik produkcji. Z wykształcenia jest architektem, podczas studiów napisał opowiadanie Miasto zostanie zniszczone, które zostało opublikowane przez Esensję w styczniu 1999[1].

Jest bardzo miły i ma duże poczucie humoru. W grach z Reksiem wystąpił w formie postaci animowanej. Na Forum jest znany jako Szalony Kapelusznik.

Avatar na forum

Obecnie pracuje w Boombicie.

RiSP[]

Był scenarzystą i reżyserem gry Aidem Media Reksio i Skarb Piratów. Oprócz tego był odpowiedzialny za opracowanie informatyczne. Podkładał głos żukowi.

RiU[]

Był scenarzystą i reżyserem gry Aidem Media - Reksio i Ufo. Oprócz tego był odpowiedzialny za opracowanie informatyczne. Podkładał głos Kapitanowi Maldurfowi von Krettof.

RiC[]

Był scenarzystą i reżyserem gry Aidem Media Reksio i Czarodzieje. Oprócz tego był odpowiedzialny za opracowanie informatyczne. Podkładał głos Maldurfowi, Mimliemu oraz Szalonemu Kapelusznikowi.

RiWC[]

Był scenarzystą i reżyserem gry Aidem Media Reksio i Wehikuł Czasu. Oprócz tego był jednym z programistow. Podkładał głos Maldurfowi, Szalonemu Kapelusznikowi oraz Konstruktorowi Kretonowi.

RiKN[]

Był projektantem gry, kierownikiem produkcji oraz projektantem poziomow gry Aidem Media Reksio i Kapitan Nemo. Był odpowiedzialny za scenariusz i dialogi oraz nadzor budowlany i kolejnosć napisow końcowych. Podkładał głos Maldurfowi, Szalonemu Kapelusznikowi (w ramach akcji Przegrywasz - przegrywasz) oraz Wodzowi Wioski Masajajów.

RIKWA[]

W grze Aidem Media Reksio i Kretes w akcji! był odpowiedzialny za scenariusz i dialogi. Podkładał głos Maldurfowi

RIKTTW[]

Był projektantem gry oraz jej poziomów. Był odpowiedzialny za dialogi w grze Aidem Media Reksio i Kretes: Tajemnica Trzeciego wymiaru.

RiMS oraz RIMS LE[]

W grze Reksio i Miasto SeKretów (oraz wersji LE) był opowiedzialny za scenariusz i dialogi.

Przypisy

  1. Opowiadanie Miasto zostanie zniszczone: https://esensja.pl/tworczosc/opowiadania/tekst.html?id=14641
Advertisement